Sylwia Miller | Psychoterapia Warszawa | Dobry psychoterapeuta

Sylwia Miller

Psychologia jest moją pasją. Towarzyszę swoim pacjentom w całym procesie pracy nad sobą i pomagam im odzyskać poczucie kontroli nad swoim życiem.

Skontaktuj się ze mną

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Wybrałam psychologię, ponieważ zgłębianie wiedzy o tym, jakie mechanizmy wpływają na działania człowieka, w jaki sposób można je modyfikować i jak pomóc tym, którzy poczuli się zagubieni we własnym życiu, to wartości, które są dla mnie szczególnie istotne. Wiem, że wielu osobom szczególną trudność sprawia budowanie trwałych, zdrowych relacji międzyludzkich, dlatego w swojej pracy dużą wagę przywiązuję właśnie do tego aspektu życia.

Jestem magistrem Psychologii, a także absolwentką Szkoły Psychoterapii Intra. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w poradniach psychologicznych i psychoterapeutycznych, a także w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Obecnie prowadzę własną poradnię psychoterapeutyczną.

Pracuję w nurcie psychoterapii humanistycznej, jednocześnie wykorzystując elementy z różnych szkół terapeutycznych poprzez ich elastyczne łączenie oraz dopasowanie do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Swoją pracę poddaję regularnej indywidualnej i grupowej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

O mnie

Moja praca jest moją pasją. Towarzyszę swoim pacjentom w całym procesie pracy nad sobą i odzyskiwania poczucia kontroli nad swoim życiem.

Adres

Al. Jana Chrystiana Szucha 2/4 lok. 45
00-582 Warszawa